Gigabyte M27UP-ICE 27” 4K UHD Gaming Monitor for sale
AED 1,400
logo
User_20896916
1 items live
Item Details
Brand
Other
Display Resolution Type
4K
Age
Brand New
Condition
Perfect inside and out
Warranty
Yes
Model name
Gigabyte
Usage
Used only a few times
Display Resolution
3840 x 2160 pixel
Model Year
2026
Posted on: 13th May 2026
Description
• 4K UHD Resolution
• 160Hz / 320Hz Refresh Rate
• 1ms Response Time
• SS-IPS Panel
• HDR400 & 95% DCI-P3
• HDMI 2.1 / DP 1.4 / USB-C 18W